Biegające Anioły Hospicjum- 500 kilometrów w 50 godzin. Celem akcji jest zebranie 50 000 zł na Wałbrzyskie Hospicjum.


"Pomysłów zwykle bywa wiele i do realizacji potrzeba trochę więcej. TO WIĘCEJ stanowi cały TEAM i WSZYSCY CI , którzy robią co najmniej gest w tym kierunku. Z góry WIELKIE DZIĘKI w imieniu pacjentów i całego HOSPICJUM!" - słowa organizatora- Piotra Kozwana są bezcenne. Napisałem dotychczas na tej stronie ponad tysiąc postów, ale ten który właśnie teraz czytasz- ma dla mnie wyjątkowe znaczenie.

Inicjatywa sama z siebie jest niesamowita, a fakt, że będę mógł uczestniczyć w samym jej centrum- najnormalniej w świecie mnie wzrusza! To niesamowite uczucie móc wesprzeć wałbrzyskie hospicjum i to właśnie w taki sposób!


24 maja 2019 roku- wyruszamy spod starej kopalni w Wałbrzychu, biegniemy w 10-12 osobowej sztafecie prosto pod latarnię morską w Kołobrzegu. Przed nami dystans 500 kilometrów i około 50 godzin biegu w bardzo szczytnym celu. Najpiękniejszy w całej tej inicjatywie jest fakt, że każdy z Was może zostać Biegającym Aniołem Hospicjum! Wystarczy wesprzeć dowolną wpłatą wałbrzyskie Hospicjum lub udostępnić ten artykuł na swoim profilu- z góry dziękujemy!

Wszelkie informacje dotyczące inicjatywy możecie znaleźć TUTAJ
Jeśli chcecie wesprzeć akcję lub pomóc w jakiś inny sposób- zapraszamy do kontaktu:

Piotr Kazwan. tel: 519 328 845
Łukasz Wawrzyniak. tel: 530 314 806