500km Biegiem po życie Tosi


Uwaga! Zapraszamy do kibicowania i wspierania sztafety charytatywnej dla Tosi!
Biegniemy między innymi przez miasta:
Oleśnica, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Ścinawa, Lubin, Polkowice, Głogów, Nowa Sól, Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Pyrzyce, Stargard, Goleniów, Wolin, Świnoujście

Pełna trasa biegu: https://ridewithgps.com/routes/31711911
Historii Tosi Wiśniewskiej wielu z Was nie trzeba przedstawiać. Ta śliczna, trzymiesięczna dziewczynka została wystawiona na próbę okrutnej chorobie – rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Jest sposób by ratować jej życie, na który musimy zgromadzić sumę 9 MILIONÓW ZŁOTYCH ❗

Ktoś powiedział, że życie liczy się w ilości pięknych chwil… my przeliczymy je na kilometry, które pomogą zgromadzić środki na leczenie Tosi!

Sztafeta biegaczy wyrusza 27 MARCA z okolic Wrocławia nad morze, aby podczas 500km nagłośnić akcję zbiórki W CAŁEJ POLSCE.

Będziemy kwestować w miastach: Oleśnica, Lubin, Polkowice, Nowa Sól, Zielona Góra, Stargard i wielu innych, aż po samo Świnoujście!

Pokażmy Tosi i jej rodzicom, że ich historia nie jest nam obojętna. Wyjdźmy na ulice, dołączmy do kolorowej grupy biegaczy i wspomóżmy każdą złotówką.

PRZEMIEŃMY KILOMETRY W DŁUGIE I SZCZĘŚLIWE ŻYCIE MAŁEJ 🧡

Publikowanie komentarza

0 Komentarze