"Bieg dla SZYMKA" - Biegowe GPZM - etap Szklary Górne

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst


Po raz trzeci pobiegniemy w Szklarach Górnych charytatywnie w myśl „biegam= pomagam”. W tym roku Naszym bohaterem – beneficjentem będzie Szymon Wnęk-Babski. Szymek urodził się jako wcześniak, już w 31 tygodniu ciąży.

Chłopiec jest pod stałą opieką lekarzy i fizjoterapeuty. Tylko codzienna intensywna rehabilitacja daje mu nadzieję na jak najmniejsze ograniczenia, które napotka w życiu. Szymek jest niesamowicie radosnym dzieckiem. Pomóżmy w choć skromny sposób tej małej istocie, w jej dążeniu do sprawności i normalności.

Zapraszamy w sobotę 29.01.2020 roku do Szklar Górnych. Całość imprezy jest Memoriałem biegowym im. Lecha Dłubały. Trener Dłubała był wychowawcą wielu medalistów młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz organizatorem wielu imprez biegowych w powiecie lubińskim a także reprezentantem Polski w maratonie (lata 70te XX wieku).

Start do biegu głównego odbędzie się o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie się mieściło w budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych (czynne od godz. 9:00). Zapisy na dystans główny tj. 8,5 km w formie elektronicznej: https://elektronicznezapisy.pl/event/4269.html lub bezpośrednio przed biegiem.

Start ten jest zaliczany do punktacji całego cyklu Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego - opłata startowa 20 zł.

Dodatkowo rozegramy bieg otwarty oraz biegi dla dzieci w kategoriach kl.I-II (dystans 150m) oraz kl.III-IV (dystans 500m)

O godzinie 10.40 wystartuje bieg charytatywny " Bieg dla Szymka " na dystansie około 1.5 kilometra i wystartować będzie mógł każdy chętny ,gdzie wspólnie i z uśmiechem na buźkach pobiegniemy ,aby pomóc choremu Szymonkowi.

Za biegi: otwarty i dla dzieci oraz " Bieg dla Szymka" nie pobieramy opłaty startowej, ale chętnie przyjmiemy darowizny choćby i najskromniejsze na rzecz naszego Szymonka.

Na te biegi zapisujemy się wyłącznie w dniu biegu, w biurze zawodów.
Po biegu zapraszamy na pyszny posiłek oraz gorącą herbatkę.

Będzie można skosztować także pyszne domowe ciasta a wszystkie pieniążki z ich zakupu zostaną również przekazane na rehabilitacje małego Szymonka.

Do zobaczenia w Szklarach Górnych- informują organizatorzy.

Publikowanie komentarza

0 Komentarze