Co możesz zrobić biegaczu? #ZOSTAŃWDOMU- Weź przykład od najlepszych...Jeśli czytasz tego posta drogi czytelniku, to znaczy, że w najmniejszym chociaż stopniu przeraża Cię tak samo jak i mnie obecna sytuacja w naszym kraju jak i na świecie. Zapewne zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji i wiesz już, że na dzień wczorajszy nasza sytuacja odnoście "koronawirusa"- wygląda bardzo podobnie jak ta we Włoszech, która miała miejsce dokładnie trzy tygodnie temu! Ile osób odeszło z tego świata przez lekceważenie?   

Instytut Badań Rynkowych wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki przeprowadził badania na temat popularności biegania. Badanie te pokazuje, że na chwilę obecną w Polsce biega 22% naszej populacji. Jeśli zatem każdy z nas, weźmie sobie do serca akcję #ZOSTANWDOMU- spójrz o ile możemy wspólnie zmniejszyć ryzyko zarażenia COVID-19?Sam jestem biegaczem i niezrealizowanie kolejnego treningu, jest dla mnie w pewnym sensie "porażką". Internet dzisiaj natomiast, pełen jest informacji jak możesz zamienić trening biegowy bez niepotrzebnego wychodzenia z domu. Weź zatem przykład z najlepszych biegaczy w Polsce i zostań w domu.  Zobacz jak radzą sobie w obecnej sytuacji inni sportowcy:


Nadleśnictwa zamykają wstępy do lasów, epidemia rośnie w siłę, a my jako środowisko biegaczy- jesteśmy w stanie zapobiec w jakimś stopniu w rozprzestrzenianiu tego "dziadostwa!  

Oto moja skromna propozycja: 
→ zrób w domu trening sprawnościowy.
→ wykonaj trening stabilizacji.
→ poznaj czym jest joga w treningu biegacza.
→ poświęć więcej czasu na rozciąganie.
→ odpocznij!

Na bicie rekordów przyjdzie jeszcze czas! #ZOSTANWDOMUautor posta:
Dawid Gajlusz


Publikowanie komentarza

0 Komentarze