Olimpiada w Tokio 2020 zostanie przełożona z powodu pandemii koronawirusa!Prawdopodobnie igrzyska olimpijskie zostaną przełożone na 2021 rok.
Po tygodniach spekulacji, że pomimo pandemii koronawirusa nadal będą rozgrywane największe zawody sportowe, starszy członek MKOl Dick Pound powiedział: „Na podstawie informacji MKOl podjęto decyzję o odroczeniu”,
Fani sportu od dawna byli zdezorientowani, dlaczego Igrzyska Olimpijskie, w przeciwieństwie do praktycznie każdego innego wydarzenia sportowego- mają się odbyć.
Covid-19 wywarł ogromny wpływ na kwalifikacje na igrzyska olimpijskie, a wielu sportowców nie było w stanie utrzymać swoich zwykłych programów treningowych w izolacji.
W rezultacie wydawało się logiczne, że igrzyska olimpijskie powinny zostać przełożone, aby chronić zdrowie tysięcy sportowców i fanów. 
W takich chwilach sport słusznie zajął miejsce na tylnym siedzeniu, a pięciokolorowe pierścienie muszą być tak uniwersalne w walce z pandemią, jak w reprezentowaniu flagi każdego uderzonego przez nią narodu.

autor: Dawid Gajlusz

Publikowanie komentarza

0 Komentarze