
32 letni Elisha Nochomovitz przebiegł na swoim siedmiometrowym balkonie dystans 42,2 km!
Na ograniczonej przestrzeni francuski maratończyk wykonał 6000 okrążeń!
Zrobił to w 6 godzin i 48 minut.
Elisha ma ukończone 36 maratonów. 15 marca miał pobiec maraton w Barcelonie, który został przełożony na październik. We Francji wydano nakaz przymusowego 15- dniowego pozostania w domu, w celu zmniejszania rozprzestrzeniania się koronawirusa.
Elisha udowodnił, że pozostanie w domu nie oznacza zaprzestania ulubionych form aktywności fizycznej- wystarczy znaleźć odpowiedni sposób.
autor posta: Dawid Gajlusz
0 Komentarze
Akceptuję prawo autora do usunięcia opinii zawierającej treści sprzeczne z prawem, wulgarne, naruszające prawa innych osób lub powszechnie przyjęte zasady współżycia społecznego, jak również treści reklamowych i spamu. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy, które są wyłącznie prywatnymi opiniami Użytkowników i nie muszą być zgodne z punktem widzenia autora strony.