Temat wcale niekontrowersyjny! Biegologia.pl- MÓWIMY STOP!


W sieci aż wrze na temat ostatnich komentarzy popularnego z niekonwencjonalnych wpisów portalu "Biegologia.pl". Jako pierwszy zareagował jeden z najpopularniejszych portali biegowych "MaratonyPolskie.PL", a artykuł Michała Walczewskiego na ten temat możesz przeczytać [TUTAJ]

Nie uchodzę za osobę, która nie rzuca mięsem- wręcz przeciwnie! Niejednokrotnie na stromym podejściu rzuciłem łaciną podwórkową, a mój słowotok mógł wtedy zaskoczyć niejednego biegacza...
Nie zdarzyło mi się jednak nigdy w życiu, reagować na odmienne zdanie w tak patologiczny sposób! 
Jestem w stanie zrozumieć wiele rzeczy, często przemilczeć lub wyrazić swoje zdanie na dany temat- tak jak robię to teraz. Nie pozwólmy jednak, żeby w świecie biegów pojawiła się nienawiść oraz patologia! 
Reasumując... Skoro autor strony "Biegologia.pl" na swoim profilu pisze: "Biegamy, bo chcemy, piszemy, bo umiemy". Prosiłbym o zastosowanie się autora do swojego wpisu!

"Tylko od Was zależy, czy środowisko biegowe i biegacze będą akceptować taki wulgarny język, zachowanie i chamstwo. Akceptowanie tego typu zachowań tylko wzmacnia poczucie bezkarności".

autor: Dawid Gajlusz

Publikowanie komentarza

0 Komentarze