Wpis dla "świeżo upieczonych" Mam. Możesz wziąć wolne, aby mieć dziecko i powrócić do biegania w doskonałej formie.

W ciągu ostatnich kilku lat wiele z największych gwiazd lekkoatletyki dowiodło, że możesz wziąć wolne, aby mieć dziecko i powrócić do biegania w doskonałej formie- przykład idzie z góry drogie Panie, dlatego publikujemy największe sukcesy "świeżo upieczonych mam" ze świata Lekkiej Atletyki.

Allyson Felix

Niecały rok po porodzie Felix w zeszłym roku powróciła na światową scenę w Doha. Amerykańska sprinterka stała się najbardziej utytułowaną lekkoatletą w historii Mistrzostw Świata, przyćmiewając poprzedni rekord Usaina Bolta z 11 złotymi medalami.

Shelly-Ann Fraser-Pryce
Znana również pod nazwą „Mommy Rocket”, Fraser-Pryce kontynuuje pisanie historii w spektakularny sposób. Po zdobyciu 100-metrowego tytułu w ubiegłym roku na Mistrzostwach Świata w Doha po raz czwarty w swojej karierze, Fraser-Pryce ukończyła okrążenie zwycięstwa ze swoim synem za biodrze- obraz, który określa, co to znaczy być "Super Mamą".

Jessica Ennis-Hill

W 2015 roku Ennis-Hill została mistrzynią świata w Pekinie, zaledwie 13 miesięcy po porodzie. Rok później Ennis-Hill ponownie znalazła się na podium, tym razem ze srebrnym medalem - ledwo tracąc złoto w imponującej obronie tytułu olimpijskiego w Rio. Od przejścia na emeryturę Ennis-Hill założyła aplikację fitness „Jennis”, aby inspirować matki do utrzymywania sprawności w czasie ciąży.

Nia Ali

Ali po raz pierwszy zdobyła złoto w Mistrzostwach Świata w ubiegłym roku w Doha, pokonując 100-metrowy bieg z  przeszkodami. Wcześniej Ali zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Rio w kultowym amerykańskim pojedynku. Występy Ali po porodzie dowodzą, że możesz wziąć urlop, by mieć dzieci i wrócić jeszcze silniejsza!