#Zostanwdomu, trenuj z Natalią Tomasiak i wygraj nagrody!


Zostań w domu, podejmij #WyzwanieNatalia i wygraj nagrody. Natalia Tomasiak – zawodniczka Salmon Suunto Team – zachęca do zostania w domu i podjęcia wyzwania treningowego. Zabawa, która potrwa tydzień – od 16 do 22 marca 2020 roku – zakończy się losowaniem nagród.
Wyzwanie potrwa 7 dni – od poniedziałku do niedzieli (16.03-22.03.2020 r.)
Wyzwanie składa się z 3 części:
1. CZĘŚĆ ZASADNICZA
Codziennie przez tydzień wykonujemy w domu 20-minutowy zestaw ćwiczeń stabilizacyjnych – szczegóły znajdziecie na InstaStory Natalii Tomasiak
2. CZĘŚĆ mini ZADAŃ
W ramach tej części na profilu Natalii w postach lub na Instastory pojawią się dodatkowe wyzwania (np. sesja rolowania, rozciągania, wrzucenie zdjęcia z domowych ćwiczeń, itp).
3. NIEDZIELNY FINAŁ
22.03.2020 r. popołudniu Natalia opublikuje post, pod którym, każdy czynnie zaangażowany w wyzwanie zostawi komentarz z podsumowaniem swoich zmagań. Komentarze trzeba opublikować do północy w niedzielę.
Zwycięzcy zostaną wylosowani spośród tych, którzy w niedzielę w komentarzu zameldują wykonanie zadania.
Komu zastanie zaliczone wykonanie #WyzwanieNatalia?
▶️osobom, które codziennie wykonały ćwiczenia z części 1.
▶️osobom, które wykonały 4 z 7 „mini zadań”.
▶️osobom, które wrzucą komentarz pod niedzielnym postem, bo tylko w ten sposób Natalia będzie mogła weryfikować osoby biorące udział w zabawie.
Zabawa ma służyć wzajemnej mobilizacji i opiera się na zaufaniu! Nie musicie dokumentować wykonania zadań. Natalia zachęca jednak do przysyłania pozytywnych zdjęć lub filmików pokazujących jak ćwiczycie. Publikowane będą w Instastory i w ten sposób będą motywowały innych – posty należy oznaczać @natalia_tomasiak oraz dodać hasztag #WyzwanieNatalia #zostańwdomu.
Nagrody #WYZWANIENATALIA:
  • Buty Salomon Sense Ride 3
  • 2x torba Salomon Prolog 25
  • worek z giftami od marki Salomon
  • 2x voucher do Centrum Rehabilitacyjne Kore
  • 2x pakiet na cykl Biegów City Trail
Lista nagrodzonych ukaże się poniedziałek wieczorem (23 marca 2020 r. ) na profilu Natalii Tomasiak.
Szczegóły challengu można znaleźć Instastory (dodane jako wyróżnione) tak aby każdy mógł w dowolnym czasie wrócić do zasad. .

Publikowanie komentarza

0 Komentarze