Aplikacje, które zwiększają motywację do biegania.W czasach pandemii możesz potrzebować dodatkowej motywacji do biegania, z pewnością tęsknisz za regularnymi treningami ze znajomymi lub biegasz stale tymi samymi ścieżkami... Publikujmy 6 aplikacji, które śledzą Twoje treningi i zwiększają motywację!Strava
Chyba najpopularniejsza ze wszystkich aplikacji. Strava polega na wirtualnej konkurencji i ustanawianiu rekordów w niektórych segmentach. Ma to motywujący efekt! Dzięki darmowej wersji możesz łatwo analizować swoje treningi (w zasadzie to wystarczy), płatna wersja premium oferuje szersze możliwości dla tych, którzy tego chcą.

Garmin Connect
Ta aplikacja działa najlepiej z zegarkami sportowymi Garmin, ale można ją także łączyć z innymi markami zegarków. W tej aplikacji możesz nie tylko uzyskać wyraźne wykresy i dane treningowe, ale także śledzić bieganie na żywo. W ten sposób Twoi znajomi mogą śledzić Cię podczas ćwiczeń! Możesz także prowadzić ewidencję, ścigać się z innymi i korzystać z harmonogramów treningów (niestandardowych). Aplikacja jest darmowa.

Nike Run Club
Ta aplikacja śledzi dystans, prędkość i czas. Możesz tutaj brać udział w wyzwaniach, które sobie wyznaczysz. Aplikacja jest darmowa.

Endomondo
Prosta aplikacja, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz jako początkujący lub doświadczony biegacz; czas, dystans, tempo, licznik kalorii, wysokościomierz. Możesz wyznaczać cele, podejmować wyzwania, dzielić się wynikami i dyskutować o treningach znajomycha. Wersja darmowa lub płatna, która zapewnia dostęp do osobistych harmonogramów szkoleń oraz zaawansowanych statystyk i analiz.

Bieg z Evy
Bieg z Evy to działająca aplikacja na smartfona. Przechodzisz do melodii swojej ulubionej muzyki i jesteś osobiście prowadzony i zachęcany przez Evy Gruyaert podczas sesji treningowych. Ta aplikacja jest idealna do przygotowania się na pierwsze 5 km. Możesz wziąć udział w wyzwaniach, w których można wygrać nagrody, a klub Running with Evy oferuje wiele korzyści wyłącznie dla członków. Na początku 2020 roku aplikacja przeszła całkowitą metamorfozę z technicznymi optymalizacjami i nową formułą subskrypcji. Możesz bezpłatnie pobrać aplikację Running with Evy, aby zarejestrować bezpłatne treningi i brać udział w wyzwaniach. Dzięki formule płatnej subskrypcji masz dostęp do określonych harmonogramów i informacji dotyczących biegania.

Map my Run
To coś więcej niż aplikacja do biegania: Map my Run mapuje cały styl życia. Oprócz przeglądu „zwykłych” danych, takich jak prędkość, dystans, czas i kalorie, możesz tutaj śledzić swoje nawyki żywieniowe. Aplikacja poinformuje Cię wtedy, jak dostosować dietę do swojego profilu osobistego i treningu. Wersja bezpłatna lub płatna, która zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak śledzenie na żywo, osobiste plany treningowe i wyszukiwanie tras.

źródło: https://running.nl/

Publikowanie komentarza

0 Komentarze