W Polsce pandemia podzieliła biegaczy- tymczasem w Hiszpanii...Advisory Board Sport hiszpański, CADE, składa się z najważniejszych zawodników z Hiszpanii, byli Sekretarze Stanu dla sportu, prezesi federacje sportowe, menedżerów niektórych z najwybitniejszych hiszpańskich firm i innych znaczących organizacji pracy. W ramach rozwoju hiszpańskiego sportu spotkał się on dzisiaj drogą elektroniczną i chce podkreślić następujące kwestie:
Po pierwsze, CADE solidaryzuje się z trudną sytuacją, w jakiej znajduje się hiszpańskie społeczeństwo, i chce przekazać całe swoje wsparcie i przywiązanie rodzinom ofiar i pacjentom dotkniętym przez COVID-19. Wyraża również głębokie uznanie dla wysiłku i poświęcenia wszystkich ludzi, którzy walczą w taki czy inny sposób, aby wyeliminować tę pandemię.
W tej chwili najwyższym priorytetem CADE jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób związanych ze sportem. Z tego powodu Rada popiera wszystkie środki zapobiegawcze zatwierdzone przez rząd Hiszpanii i władze zdrowotne na rzecz ochrony zdrowia wszystkich osób w związku z przenoszeniem COVID-19.
Podobnie Hiszpańska Rada Doradcza ds. Sportu dołącza do kampanii Czerwonego Krzyża #nuestramejorvictoria, prowadzonej przez Pau Gasola i Rafę Nadala, która służy pozyskaniu funduszy na walkę z koronawirusem i pomoc 1 350 000 osób. W tym sensie zachęca wszystkie osoby związane ze sportem i ogółem społeczeństwa do uczestnictwa, przekazując darowizny na konto utworzone w tym celu: ES44 0049 0001 5321 1002 2225.
Jak wyjaśnił Jorge Garbajosa, prezes CADE, „sport musi być częścią rozwiązania tego kryzysu, a filozofia tego komitetu doradczego i jego cel polegający na tworzeniu propozycji ma teraz większy sens niż kiedykolwiek, dlatego w tych czasach, stowarzyszenie sportowe-firmy-organizacje znacząco popiera hiszpański sport ”. Hiszpańska Rada Doradcza ds. Sportu, która docenia obecność Wyższej Rady Sportu na dzisiejszym spotkaniu, udostępnia się wszystkim agentom, którzy są częścią naszego sportu, aby kierować ruchem, który łączy resztę wysiłków społeczeństwa aby pokonać to wielkie wyzwanie.
źródło: https://as.com/

Publikowanie komentarza

0 Komentarze