Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich- na to wydarzenie czeka tysiące biegaczy! Publikujemy komunikat organizatorów.Na to wydarzenie czeka tysiące biegaczy! Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, to jedyne takie wydarzenia, podczas którego zawodnicy do wyboru mają dystanse od 10 do 240 kilometrów. Publikujemy komunikat, który opublikował wczoraj na stronie festiwalu- Piotr Hercog.


Drodzy Uczestnicy Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich,

Choć ostatnie tygodnie nie są wesołe, to pozytywne myślenie nas nie opuszcza i codziennie pracujemy nad organizacją #dfbg2020. Cały czas monitorujemy sytuację, rozmawiamy z partnerami i analizujemy możliwości oraz alternatywy jakie możemy wykorzystać. Mamy kilka wariantów rozwiązań, ale na chwilę obecną trzymamy je w zanadrzu i obserwujemy, która z opcji będzie możliwa. Po rozmowach w tym tygodniu z samorządowcami ustaliliśmy, że nadal działamy z pierwotnym terminem, tj. 16-19 lipca 2020 roku.

Ponownie do analizy sytuacji wrócimy pod koniec maja. Z każdym miesiącem pandemii wiemy więcej, więc poczekajmy jeszcze trochę. Chcemy zdecydować i wybrać jak najlepsze rozwiązanie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie możemy czekać do ostatnich dni z decyzją, dlatego nie martwcie się - ostateczny termin festiwalu podamy na minimum 4-6 tygodni przed imprezą.

Nadal działamy zgodnie z harmonogramem i regulaminem, ale zdecydowaliśmy by wprowadzić drobne zmiany na Waszą korzyść:
➤ przedłużona możliwość skorzystania z niższej opłaty startowej do 10 czerwca 2020 r.
➤ bezpłatne przeniesienie opłaty startowej na inną osobę do 10 czerwca 2020 r.
➤ uzyskanie Vouchera o wartości 100 % poniesionej opłaty startowej, który będzie do wykorzystania na DFBG 2021 lub jednej z naszych innych nadchodzących imprez (czas decyzji max. do 7 dni po oficjalnym ogłoszeniu i potwierdzeniu nowej daty zawodów):

▪️Sztafeta Górska 2020 (28-30.08.2020);
▪️Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2021 (23.01.2021);
▪️Sztafeta Górska 2021 (9-11.04.2021);
▪️Supermaraton Gór Stołowych 2021 (25-27.06.2021);
▪️Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 2021 (15-18.07.2021);

Voucher jest przepisywany bezpłatnie i może być także przekazany innej osobie.


Wszystkie zmiany (oprócz automatycznego przeniesienia na nowy termin zawodów) kierujecie poprzez e-mail na adres: biuro@maratonygorskie.pl

Pozostałe zapisy regulaminu na razie pozostają bez zmian.

Mamy nadzieję, że podane zmiany choć trochę utwierdzą Was w przekonaniu, że nie stracicie swoich środków. Będziecie mieć także motywację do trenowania i prowadzenia aktywnego trybu życia, bo kiedyś nadejdzie dzień, by wystartować na ulubionej trasie, jeśli nie na #dfbg to na innej naszej imprezie. Nam - Fundacji Maratony Górskie, pozwoli to przeżyć ten czas mając świadomość, że chcecie do nas przyjeżdżać i lubicie nasz klimat, który staramy się budować na naszych zawodach od blisko 10 lat! A tymczasem bądźcie dobrej myśli i trzymajcie kciuki za to, abyśmy wszyscy spotkali się w planowanym terminie 16-19 lipca święcie trailu!

Fundacja Maratony Górskie
Piotr Hercog

Publikowanie komentarza

0 Komentarze