Klub Biegacza Harcownik Jelcz- Laskowice zaprasza do udziału w wirtualnym biegu charytatywnym.Klub Biegacza Harcownik Jelcz- Laskowice zaprasza do udziału w wirtualnym biegu charytatywnym. Publikujemy regulamin oraz link do wydarzenia na Facebooku.

CELE IMPREZY 1. Zbiórka pieniędzy na leczenie onkologiczne Marty Zakowicz, która cierpi na białaczkę limfatyczną 2. Szerzenie w naszym społeczeństwie empatycznej postawy i wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka. 3. Promocja biegania i integracja środowiska biegaczy w Polsce.
ORGANIZATOR: Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice
WARUNKI UCZESTNICTWA
W biegu mogą wziąć udział osoby, które dokonały rejestracji na stronie https://ZmierzymyCzas.pl/1120/wirtualny-bieg-charytatywny-dla-marty.html i wniosły opłatę startową w wysokości nie mniejszej niż 30 PLN płatną w serwisie https://www.siepomaga.pl/kbharcownikdlamarty. Kwota 30 PLN jest kwotą minimalną; jeżeli któryś z uczestników biegu będzie miał życzenie przekazać na leczenie onkologiczne Marty więcej pieniędzy, będziemy bardzo wdzięczni.
ZASADY BIEGU 1. Bieg ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza, że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty). Bieg nie jest biegiem masowym. 2. Po dokonaniu rejestracji na stronie ZmierzymyCzas.pl i opłaceniu wpisowego uczestnik otrzyma numer startowy do samodzielnego wydruku. 3. Bieg ma charakter wirtualny. Oznacza to, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę i czas biegu, przy uwzględnieniu punktów poniżej. 4. Bieg odbędzie się w dniach od 01 do 10 maja 2020 roku. Oznacza to, że dystans można przebiec jednorazowo, w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni. 5. Posługujemy się określeniem bieg, ale dystans można także pokonać marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając , przejechać na rowerze, wózku inwalidzkim, przepłynąć, ćwicząc w domu min. 30min, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni. 6. Podczas pokonywania dystansu można dowolnie mieszać i łączyć powyżej wskazane techniki. 7. Biegacze zobowiązują się przebyć dystans 5 km. Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora ani limitu czasu. 8. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji. 9. UWAGA! Nie jest wymagane żadne potwierdzenie z wykonania aktywności. Każdy zapisany zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal w ramach dokonanego wsparcia. Możesz, ale nie jest to obowiązkowe, pochwalić się swoją aktywnością: poprzez wrzucenie screenów, logów lub zdjęć z biegu na stronę wydarzenia na Facebook’u: https://facebook.com/events/s/wirtualny-bieg-dlamarty/201286591303217/?ti=cl
ZGŁOSZENIA, OPŁATY 1. Zgłoszenia do biegu odbywać się będą na stronie: https://ZmierzymyCzas.pl/1120/wirtualny-bieg-charytatywny-dla-marty.html od dnia 25 marca 2020 od godziny 18:00 do dnia 10 maja 2020 roku do godziny 23.59 włącznie. Opłaty przyjmowane są do 10 maja 2020 do godziny 23.59. 2. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, w skład którego wchodzą: nadanie numeru startowego i pamiątkowy medal. Uczestnik otrzyma na podany w zgłoszeniu adres e-mail, numer startowy do samodzielnego wydruku. 3. Metodę płatności za pakiet i formę dostawy pakietu wybiera uczestnik. Możliwe są 2 metody dostawy: - Pocztą Polską za pobraniem (cena 13 zł), - darmowy odbiór osobisty, oznaczony w formularzu, na najbliższym biegu Harcownika.
PRZEZNACZENIE OPŁATY 100% dochodu po odliczeniu podatków zostanie przeznaczone tylko i wyłącznie na leczenie onkologiczne Marty Zakowicz.
PPROCES REJESTRACJI 1. Dokonujesz rejestracji na https://ZmierzymyCzas.pl/1120/wirtualny-bieg-charytatywny-dla-marty.html 2. Opłacasz on-line poprzez https://www.siepomaga.pl/kbharcownikdlamarty Wpłacając wpisowe uczestnik proszony jest o podanie imienia i nazwiska jak w formularzu zgłoszeniowym. Opcja “anonimowa” jest niewskazana. 3. Po dokonaniu opłaty numer startowy będzie widoczny na liście startowej.
ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia biegu do dostarczenia wykupionych przez uczestników pamiątkowych medali pod podane przez nich adresy do wysyłki
Dane do kontaktu: Ewelina Ziółkowska +48 503 508 803 KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/201286591303217/

Publikowanie komentarza

0 Komentarze