Wirtualny bieg dla Wojtusia z SMA- na wydarzenie zaprasza Paweł Żuk! [WIDEO]Trwa zbiórka pieniędzy na chorego na SMA Wojtusia. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach, rusza akcja pt." Wirtualny bieg dla Wojtusia z SMA". 

Akcję wspiera Paweł Żuk, który ukończył między innymi 15. Międzynarodowy Festiwal Ultramaratonów w Atenach. Przebiegając łącznie dystans 5000 kilometrów!  


W związku z zaistniałą pandemią koronawirusa, organizatorzy zbiórki postanowili wesprzeć zbiórkę pieniędzy poprzez bieg wirtualny. Liczymy na to, że środowisko biegaczy przyłączy się do akcji i wesprze tym samym zbiórkę pieniędzy na najdroższy lek świata- informuje pomysłodawca akcji- Michał Bąk.

REGULAMIN WIRTUALNEGO BIEGU DLA WOJTUSIA Z SMA


I. CEL BIEGU:
- Bieg charytatywny organizujemy, aby zebrać środki finansowe na terapię genową w Stanach Zjednoczonych. dla Wojtusia Howisa chorego na SMA.
- Promocja i popularyzacja biegania i zdrowego stylu życia.

II.TERMIN I MIEJSCE:
- Możesz biegać, maszerować lub spacerować, a wszystko to w kwietniu i/lub maju i/lub czerwcu 2020. 
- Dystans pokonaj w dowolnym miejscu w Polsce (akceptujemy również balkon lub przedpokój). Bieg wirtualny nie jest biegiem masowym. Pamiętaj, żeby biegać  indywidualnie, dostosowując tempo do swoich możliwości, dlatego też może to być spacer lub marsz z kijkami. Spacer z psem też się liczy.


III.DYSTANS:
- Bieg/marsz/ spacer na dystansie 5 km.

- Jeżeli zdecydujesz się na triadę, dystans 5 km pokonaj w każdym z trzech miesięcy.

IV. OPŁATA STARTOWA:
- 30 zł  za jeden bieg płatny do Wojtusiowej skarbonki utworzonej na dany miesiąc.

- Opłaty za bieg w kwietniu dokonaj do skarbonki Siepomaga:  https://www.siepomaga.pl/i-wirtualny-bieg-dla-wojtusia-z-sma-kwiecien
- Każdy z trzech biegów (triada) płatny osobno do Wojtusiowej skarbonki utworzonej na dany miesiąc.


V. ZGŁOSZENIA:
- Zgłoszenie w postaci potwierdzenia dokonania opłaty oraz dane osobowe wraz z adresem do korespondencji wyślij na adres mailowy: biegwojciechhowis@gmail.com.
- Mailem zwrotnym otrzymasz numer startowy do samodzielnego wydruku, a w przypadku osób startujących we wszystkich trzech biegach numer startowy jest jeden na całą triadę.

VI.NAGRODY:
- Za udział w biegu otrzymasz pamiątkowy medal, który będzie przypominał Ci, że pomogłeś Wojtusiowi wygrać życie.
- Za udział w każdym z trzech biegów, otrzymasz osobny medal i upominek.
- Wysyłka medali oraz nagród planowana jest po zakończeniu wszystkich trzech edycji. Ewentualne prośby o wcześniejszą wysyłkę rozpatrywane będą indywidualnie.
- Uśmiech Wojtusia.

VII. ZDJĘCIE Z BIEGU:
- Po ukończonym biegu na nasz adres mailowy prześlij  zdjęcie zegarka/ screen z aplikacji potwierdzające pokonany dystans.
- Miło będzie, jak na portalu społecznościowym umieścisz swoje zdjęcie z hasztagiem #terazwojtuś  i napiszesz kilka słów wsparcia dla małego wojownika.

VIII. CEL CHARYTATYWNY:
-100 % Twoich środków, które wpłacisz do Skarbonki przekazywane jest na leczenie Wojtusia Howisa. Koszty związane z produkcją medali i ich wysyłka zostanie sfinansowana ze środków Organizatora oraz sponsorów.

IX. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
- Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, bieg/marsz/spacer należy pokonać indywidualnie zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia.

Publikowanie komentarza

0 Komentarze