magazynbiegowy.pl poleca książkę: "Kobieta w biegu" [SPECJALNIE DLA PAŃ]


Czy można pracować „pełną parą”, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zaniedbać rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie – czy można być mamą i biegać ultramaratony? I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze?

Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć – daj się zainspirować do działania. Odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej.  

RECENZJA
"Biegać ? Codziennie? Brać udział w zawodach biegowych?
Jak to pogodzić z rodziną, z pracą? Czy jest czas jeszcze na coś innego? Kiedy się wyspać?. Och! I po co to wszystko?
Książka naszej koleżanki biegowej, Kasi, godna jest polecenia wszystkim biegającym, jak i tym, którzy uprawiają sport lub na razie zastanawiają się: biegać czy nie, a jeśli biegać, to po co…
Nie jest to podręcznik treningowy. Takich podręczników na rynku jest sporo. Kasia Żbikowska-Jusis pisze co jest sednem, sercem biegania, pisze o tym, co czują biegający i ci, co się zmagają z przeciwnościami, a właściwie z codziennymi obowiązkami, Kasia pisze o emocjach ale też o motywacjach do pokonywania słabości, przeciwności . O tym, że bieg zaczyna się w umyśle … Jak sobie radzić gdy jest dobrze i jak sobie radzić gdy jest źle. Gdy nie ma sił by biec, gdy kontuzja pokrzyżowała plany. Kasia podpowiada jak pokonać samego siebie, samą siebie. Udawało jej się to parę razy. Sama poczuła jak to jest biec z bolącym kolanem, jak to jest wstać rano i biegać po nieprzespanej w pracy nocy, jak to jest biegać gdy trzeba myśleć o malutkim dziecku, jak zaplanować wyjazdy, życie, trenowanie, przyjaciół i pracę… To książka o codziennym zmęczeniu o miejscu sportu w życiu o fascynacji sportem, ruchem, biegiem, Książka nie tylko dla kobiet. Ale na przykładzie życia kobiety, która chce! I udaje jej się pogodzić i pracę, i rodzinę, i trenowanie."

źródło: https://www.empik.com/ 

Publikowanie komentarza

0 Komentarze