Możliwość dołączenia do Kipchoga i Beckela w sztafecie wirtualnego maratonu w dniach 6-7 czerwca 2020 r

W czerwcu czeka nas wyjątkowe wydarzenie - bezpłatny wirtualny wyścig „MA RA TH ON” od NN Running Team, w którym uczestnicy mogą rywalizować z takimi sportowcami jak Eliud Kipchoge, Kenenis Bekele, Joshua Cheptegei i Jeffrey Camvoror, a nawet dołączyć do tej samej drużyny z nimi.Podczas gdy tradycyjne wyścigi są anulowane i przełożone, wirtualne wydarzenia kwitną. Teraz zespół NN Running uruchamia MA RA TH ON- wydarzenie, które odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca. Małe tego- rywalizacja jest całkowicie darmowa!

Zespół ma 4 uczestników, sztafetę maratońską: przebiegają odpowiednio 10,5 km. Możesz zarejestrować się w zespole -  możesz  też zarejestrować się indywidualnie. Jeśli decydujesz się na udział solo, jednoczysz się z biegaczami z całego świata. Najlepsi sportowcy NN Running Team zostaną losowo dodani do 10 drużyn narodowych.
„Mogę powiedzieć, że wraz z moimi kolegami z drużyny nie mogę się doczekać dołączenia do sztafety w tej wspaniałej inicjatywie ”, mówi mistrz świata w maratonie Eliud Kipchoge. „Maraton to sport, w którym elitarni sportowcy i biegacze amatorzy biorą udział w tym samym wyścigu”. . To sprawia, że ​​nasz sport jest wyjątkowy i myślę, że jest świetny. Każdy biegacz ma swoje własne tempo, własny trening i własne motywy do biegania. Z przyjemnością dołączę do czyjegoś zespołu, w którym wszyscy możemy mieć naprawdę pozytywne doświadczenia, wspólnie osiągnąć cel i dzielić się historiami później, jak zwykle po wyścigu. ” 
Jeśli interesuje Cię „pierwsza dziesiątka” z najszybszymi ludźmi na świecie, zarejestruj się na nnrunningteam.com/marathon za darmo od 30 maja. Tabele wyników będą tam dostępne na stronie.

Wymagania: uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat, będziesz również potrzebować konta w Strava. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 9 czerwca. 

Publikowanie komentarza

0 Komentarze