Tegoroczne sprzątanie Ślęży w nieco innej formie...Od kilku lat sprzątają Ślężę w gronie przyjaciół- w tym roku, wydarzenie będzie przebiegało nieco inaczej...

Od kilku już lat wspólnie sprzątamy naszą ulubioną Ślężę i za każdym razem towarzyszy nam uśmiech i radość z fantastycznie spędzonego czasu i wykonanego zadania w gronie Przyjaciół. Gromada świetnych ludzi nie wymienionych z imienia robi wiele, aby następnym razem było jeszcze lepiej. By nas było więcej, aby świadomość dbania o nasze otoczenia zataczała coraz to szersze kręgi. W tym roku niestety nie spotkamy się wiosną na ognisku, nie będziemy świętować w szerokim gronie. Nie chcemy bawić się i narażać Waszego zdrowia, nie będziemy się dzielić na podgrupy i stać w strefach przy ognisku, gdyż nie o to w tym chodzi. Mimo to nie zapominamy o naszej akcji i w tym roku robimy ją w innej formule, którą rozpoczęliśmy wczoraj- informują organizatorzy.

Tym razem indywidualnie lub w zespołach dwuosobowych, bez kiełbasek przy kamieniu, za to z uśmiechem i workami pełnymi śmieci. Jak to wygląda? Wczoraj udało nam się posprzątać szlak niebieski od Zamku na szczyt. Teren za wiatą do pomnika, plac na górze i szlak czerwony przez Wieżycę do Schroniska.


W tym tygodniu na pewno jeszcze będziemy mieli wyjścia w środę i piątek. Zapraszamy więc do działania! Wysyłajcie do nas zdjęcia, nie tylko śmieci, ale także pięknej natury, która niesamowicie się rozwinęła przez tych kilka ostatnich dni. Dajcie znać co udało się zrobić! Bądźcie z nami w kontakcie! Mamy kilka fajnych niespodzianek jeśli nie dla Wszystkich to z pewnością dla zdecydowanej większości.

Dbając o otoczenie dbamy tak naprawdę o siebie i naszych bliskich!
Trzymajcie się zdrowo!


Publikowanie komentarza

0 Komentarze