ULTRAMARATON WOKÓŁ ZALEWU JEZIORSKO


W tych niepewnych czasach pandemii, pełnych obostrzeń Biegający Tust ma świetną propozycję spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

Obecnie jesteśmy mocno ograniczeni przez sytuację spowodowaną koronawirusem. Nie możemy biegać, chodzić czy jeździć na rowerze w większych grupkach, dlatego wszystkie starty zawodów są odwołane lub przesunięte na czas nieokreślony. My jednak jesteśmy w stanie, dzięki ogromnej pomocy race.se, zorganizować ULTRAMARATON WOKÓŁ ZALEWU JEZIORSKO- informuje na stronie wydarzenia Kamil Tust (organizator wydarzenia)

W jaki sposób?
W pojedynkę lub w kilkuosobowej grupce pozytywnych wariatów jak Ty. Nie będzie zorganizowanych punktów odżywczych na trasie. O swoje bezpieczeństwo każdy uczestnik musi zadbać sam.
Można zorganizować support w trakcie tego wyzwania. Wszystko zależy praktycznie od uczestnika.

Ale nie pozostawimy samych. Od nas dostaniecie dokładną trasę, zaznaczone sklepy w których możecie uzupełnić brakujący prowiant i kilka przydatnych wskazówek. Trasę możecie pokonać na trzy sposoby: z kijkami, biegnąc lub na rowerze. O co chodzi w całej akcji? Chodzi o to, by pokazać Wam przyrodę i tereny otaczające Zalew Jeziorsko, ale również pomóc spełnić marzenie pokonania i okrążenia całego zalewu. Przede wszystkim jednak, dać Wam możliwość zrobienia czegoś ciekawego i innego niż do tej pory. W czym pomoże nam firma race.se? Kompletnie za darmo obsłużą zapisy a potem stworzą listę wyników. Aby nie dopuścić do powstania dużej grupy, czas na przebycie trasy to cały miesiąc, czerwiec! Zapisy będą trwać przez cały maj ale również w trakcie wydarzenia, w czerwcu. Po pokonaniu trasy, w trakcie wydarzenia, wrzucacie na stronę link z urządzenia lub aplikacji monitorującej trasę: Endomondo, Strava, Garmin Connect i inne przez Was używane. Nie są to więc zwykłe zawody. Udział jest DARMOWY, dlatego nie ma do wygrania nagród czy medali. Będzie za to satysfakcja z ukończenia trasy. Od początku chcieliśmy aby całość miała charakter towarzyski i bez spinki. Jeżeli jednak potrzebujecie się sprawdzić i zrobić to jak najszybciej, nie zatrzymujemy. Wyniki porównacie z innymi startującymi- czytamy w komunikacie na Facebooku.Publikowanie komentarza

0 Komentarze