Codziennie przez 27 dni będą pokonywać na rolkach dystans co najmniej 42 kilometrów!

Rolki Reggae po raz kolejny w akcji. Tym razem miłośnicy jazdy na rolkach z Oleśnicy, będą codziennie pokonywać dystans minimum 42 kilometrów. Przez kolejne 27 dni mają zamiar dotrzeć w okolice Płocka. Wszystko po to żeby wesprzeć zbiórkę dla 12- letniego Krystiana.

foto: https://www.facebook.com/events/587502005512556/?event_time_id=587502008845889

Wydarzenie ma na celu pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie 12- letniego chłopca z Dobrosielic, który cierpi na WRODZONĄ NIEWRAŻLIWOŚĆ NA BÓL I BRAK POTLIWOŚCI. Chłopiec o imieniu Krystian nie czuje kiedy z jego ciałem dzieje się coś niedobrego, nie czuje kiedy robi sobie krzywdę. To prosta droga do nieszczęścia! Przez chorobę ma całkowicie zniszczone kolana. Polscy lekarze są bezradni, a pomoc w rekonstrukcji kolana chłopca zaoferował dr. Feldman z klinki w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Koszt, to pól miliona złotych.

Chcemy pomóc zebrać te pieniądze i uratować Krystianowi nogę. To będzie 27 maratonów. Każdego dnia jeden. Każdy w innym miejscu. Każdy dla Krystiana i każdy z zaskakującym zakończaniem...
To będzie istny MARATON MARATONÓW- czytamy w wydarzeniu na Facebooku. Codziennie od 1 do 27 czerwca, dwójka śmiałków przejedzie na rolkach co najmniej 42 kilometry. Czyli 27 maratonów! 

Zaczynamy 1 czerwca w Oleśnicy, kończymy 27 czerwca w Dobrosielicach koło Płocka. Co będzie po drodze? To zależy również od Ciebie! Jeśli chcesz się z nami przejechać któryś maraton, albo chociaż kawałek- daj nam znać! A jeśli masz firmę- zapraszamy Cię do grona oficjalnych Partnerów  naszego zwariowanego przedsięwzięcia. Wystarczy dołożyć niewielką kwotę do zbiórki na portalu https://www.siepomaga.pl
Oleśnica/ stawy miejskie
Start 1 czerwca o godzinie 17:00


Publikowanie komentarza

0 Komentarze