Kunicki Bieg Reggae 2020

Oprócz zwykłego startu w zawodach, satysfakcji z pokonania założonego dystansu i zwycięstwa nad własnymi słabościami start daje uczestnikom dodatkowe atrakcje w postaci obcowania z nietuzinkowym krajobrazem Jeziora Kunickiego, atmosfery Festiwalu Reggae, pakiet startowy dla każdego uczestnika oraz cenne nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach.


Ponieważ bieg jest imprezą towarzyszącą Festiwalowi Reggae w Kunicach, to po wysiłku wyczynowym organizatorzy zapraszają wszystkich na popołudniowy relaks przy słonecznych jamajskich rytmach z gwiazdą wieczoru.
- Już wiemy, kto będzie mega gwiazdą tegorocznej imprezy, ale trzymamy to jeszcze w tajemnicy. Publiczność jak zwykle się nie zawiedzie - zapewnia Jacek Stacewicz, dyrektor GOKiS Kunice.

W tym roku Kunicki Bieg Reggae organizowany przez GOKiS Kunice obędzie się 22 sierpnia. Start wyznaczony jest o godz. 10 przy ul. Słonecznej 3 (Ośrodek LOK). Trasy biegowe są atestowane przez PZLA i wyznaczono dystanse 5, 10 oraz 20 km. Aby móc wziąć udział w zawodach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty startowej. Termin zgłoszenia ma wpływ na jej wysokość. Zgłoszenie w dniach 15.03 – 15.04 - wpisowe 40 zł, w dniach 16.04- 31.05 - wpisowe 50 zł, 01.06 – 13.08 - wpisowe 60 złotych. Zgłoszenie w dniu zawodów - wpisowe 80 złotych. Tę ostatnią opłatę startową można uregulować gotówką w biurze zawodów podczas weryfikacji, natomiast wcześniejsze w systemie elektronicznym DATASPORT.

Publikowanie komentarza

0 Komentarze