Podczas tegorocznej edycji Maratonu Gór Stołowych zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Pracowników Parków Narodowych i Lasów Państwowych w Biegu Górskim

Tego jeszcze nie było w żadnej edycji Maratonu Gór Stołowych. Podczas tegorocznej edycji na trasie LABIRYNT RUN 4KM zostaną rozegrane I Mistrzostwa Polski Pracowników Parków Narodowych i Lasów Państwowych w Biegu Górskim.
foto: https://www.facebook.com/MaratonGorStolowych/

26 czerwca w Karłowie wystartuje 19 edycja Maratonu Gór Stołowych. Uczestnicy do wyboru mają trzy dystanse: SGS Ultra na dystansie 50 kilometrów, SGS Light na dystansie 23 kilometrów oraz LABIRYNT RUN na dystansie 4 kilometrów- podczas najkrótszego dystansu, rozegrane zostaną I Mistrzostwa Polski Pracowników Parków Narodowych i Lasów Państwowych w Biegu Górskim.

Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju naszego portalu
Jeżeli jesteście pracownikami jednego z polskich Parków Narodowych lub Lasów Państwowych i chcielibyście wziąć udział w szybkich, zarazem krótkich i pięknych zawodach sportowych to macie teraz taką szansę! Czeka na Was 4 kilometrowa trasa, która prowadzi przez niesamowitą scenerię formacji skalnych w samym sercu Park Narodowy Gór Stołowych - Szczelińcu Wielkim. Liczne szczeliny, labirynty i zaułki pozwolą Wam poznać i poczuć wyjątkowy klimat Gór Stołowych.
Patronat nad biegiem objął Dyrektor Parku Narodowego Gór Stołowych- Pan Bartosz Małek, który najlepszemu zawodnikowi I Mistrzostw Polski Pracowników Parków Narodowych i Lasów Państwowych wręczy wyjątkowy puchar.

Zapisy do biegu: http://www.maratongorstolowych.plKlikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju naszego portalu

Publikowanie komentarza

0 Komentarze