Tatra Running zaprasza na "INTENSYWNY WEEKEND BIEGOWY"

Tatra Running zaprasza do udziału w weekendzie biegowym Tatra Fest Bieg. Celem wydarzenia jest przygotowanie do zawodów biegowych ultra w oparciu o wstępne zapoznanie z trudnościami trasy Tatra Fest Biegu.
foto: https://www.facebook.com/events/971061753331154/

Przebiegnięcie 60 km w Tatrach to nie lada wyczyn. Choć jak pokazują rzesze uczestników chociażby poprzednich edycji Tatra Fest Biegu – osiągalny. Dlatego aby wesprzeć Wasz udział w naszym biegu zachęcamy do uczestniczenia w weekendzie-
czytamy w wydarzeniu na Facebooku.

Zapraszamy w Tatry Zachodnie na obóz prowadzony przez profesjonalistów z Tatra Running i Tatra Fest Bieg team.Uczestnicy wydarzenia otrzymają solidną dawkę wiedzy i biegowej mocy! Nauczą się jak trenować, by z impetem przekroczyć linię mety podczas TFB. Wydarzenia to dedykowane jest wszystkim biegaczom, którzy chcą poprawić swoją wydolność, popracować nad techniką biegu i rozwinąć ogólną sprawność oraz siłę.

Program wydarzenia obejmuje 2 sesje treningowe dziennie w formie biegowych wycieczek i indywidualnych konsultacji trenerskich, warsztatów z techniki biegu, popołudniami odbędą się warsztaty core stability i warsztaty teoretyczne.

O jakości naszego wydarzenia decyduje przede wszystkim doświadczona kadra prowadząca – trenerzy i zawodnicy od wielu lat stający na podiach w ramach imprez biegowych, jak i skialpinistycznych zarówno w Polsce jak i na świecie.

WARSZTATY I TRENINGI PROWADZIĆ BĘDZIE:

Magdalena Derezińska – Osiecka - w butach biegowych, na na nartach, czy w rakach pokonała w życiu ogromne przewyższenia, zostając v-ce Mistrzynią Świata, brązową medalistką Pucharu Świata, Mistrzynią Europy Środkowej, wielokrotną Mistrzynią Polski w skilapinizmie, Młodzieżową Mistrzynią Polski w Biegach górskich, oraz stając na wierzchołkach takich jak Pik Lenina (7134m.), Pico Orizaba (5700m.), Mt.Aragac (4095m.). W 2012 zajęła 7-me, najlepsze jak dotąd miejsce Polaków w najtrudniejszych zawodach skilapinistycznych na świecie – Pierra Menta w Alpach
oraz Jacek Żyłka – Żebracki ratownik TOPR, trener skialpinizmu i kajakarstwa górskiego, wybitny biegacz górski, m.in. zwycięzca Maratonu Gorce czy Memoriału Psotki. Rekordzista Polski w biegu na MontBlanc (6,31 h góra/dół), wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharów Polski w skialpiniźmie. Uczestnik zawodów Grand Course w Alpach oraz wypraw na ośmiotysięczniki w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy 2010 - 2015. Dyrektor sportowy Tatra Fest Biegu.
Wartością wydarzenia jest także kompleksowe rozwiązanie szkolenia biegowego obejmującego nie tylko treningi biegowe w Tatrach, ale także szeroką zawartość merytoryczną wydarzenia.
PROGRAM obejmuje:

➤KONSULTACJE I TRENINGI:
➤Indywidualna konsultacja trenerska
➤Wideoanaliza biegu
➤Trening koorydnacji i wytrzymałości
➤Poprawa techniki biegu w górach
➤Trening ogólnej sprawności
➤Rozciąganie wielopłaszczyznowe
➤Core stability 

WYKŁADY:

Teoria przygotowania się do zawodów / planowanie cyklu treningu sportowego
Technika biegu w górach i po płaskim
BONUS:
Wideoanaliza techniki biegu
➤CENA 990,00 zł od osoby obejmuje:
➤Noclegi z pełnym wyżywieniem w Willi Swoboda (pokoje z łazienkami, ręczniki, suszarka, podstawowe kosmetyki, czajnik, wifi, parking)
➤3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad kolacja.
➤Dostęp do ogrodowego domku SPA (zewnętrzne jacuzzi, sauna sucha oraz sauna infra)
➤2 sesje treningowe każdego dnia, pierwsza w Tatrach, a kolejna w nowoczesnych obiektach sportowych w SMS Zakopane
➤Transport na trening oraz transport powrotny
➤Wykłady teoretyczne
➤Konsultacje indywidualne
➤Bilety wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego
➤Gwarancję kameralnej atmosfery (maksymalnie 16 uczestników wydarzenia)

Szczegóły oraz kontakt w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/971061753331154/


Publikowanie komentarza

0 Komentarze