WIZYTÓWKA BIEGACZA- Instagram

 Media społecznościowe są uchylonymi drzwiami do zdobycia nowych kontaktów i nowych doświadczeń. My musimy tylko te drzwi otworzyć.   
   Instagram to miejsce w sieci, w którym za pomocą zdjęć możesz pokazać całemu światu swoje osiągnięcia sportowe i zostać zauważonym. Dzięki niemu możemy poznać życie profesjonalnych sportowców, inspirując się przy tym i zdobywając nową wiedzę. Prowadzenie konta na Instagramie oraz wzajemne obserowanie się biegaczy jest ciekawą formą motywacji i wsparcia

Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju naszego portalu


       Przeprowadziłam rozmowę z biegaczem Danielem Żuchowskim, który świetnie prowadzi swoje konto na Instagramie -  @zucha.biega


Daniel dał mi kilka cennych rad odnośnie prowadzenia konta na Instagramie przez biegacza :
1.Opis zdjęcia i hasztagi odgrywają bardzo ważną rolę. Opis zdjęcia jest po to, żeby obserwujący wiedział co przedstawia zdjęcie. 

2. Na Instagramie najlepiej pokazywać to co na prawdę Cię interesuje. Trzeba być naturalnym i nikogo nie udawać, a przede wszystkim dzielić się swoją pasją inspirując i zachęcając do działania innych. Gdy robisz coś prosto z serca jest to wyczuwalne i niezwykle pozytywnie odbierane. Nie warto udawać kogoś, kim się nie jest. 

3. Ważnym jest, żeby publikowane zdjęcia miały jak najlepszą jakość i pokazywały emocje; takie przyciągną uwagę i na pewno zaciekawią odbiorcę.  

Klikając w reklamę, przyczyniasz się do rozwoju naszego portalu

Publikowanie komentarza

0 Komentarze