Co z licytacją dla Piszkowic podczas tegorocznej edycji DFBG? Znamy szczegóły!

Jak co roku podczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich wspierani są podopieczni z Zakładu Leczniczo- Opiekuńczego w Piszkowicach. Nie inaczej będzie w tym roku. Publikujemy szczegóły.

foto: Łukasz Buszka

Tradycją jest, że w niedzielne przedpołudnie uczestnicy DFBG
 w ramach 10-kilometrowego Trojak Trail, biegają dla Piszkowic. W ubiegłym roku zebrano około 21 000 złotych!

Trojak Trail to bieg charytatywny z którego całkowity dochód przeznaczony jest dla Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach. Podopiecznymi zakładu są dzieci niepełnosprawne z głębokim i umiarkowanym upośledzeniem intelektualnym i fizycznym. W placówce przebywa obecnie prawie 50 dzieci, większość z nich jest stale leżąca, bez kontaktu z otoczeniem i wymagająca całodobowej opieki. Ta piękna tradycja pomocy dzieciakom z Piszkowic zrodziła się we współpracy z Panią Henryką Szczepanowską.
W tym roku zostaliśmy zmuszeni do weryfikacji wielu punktów imprezy. Z racji pandemii zrezygnowaliśmy m.in z koncertu czy spotkań ze sportowcami. Jednak bardzo zależało nam na tym aby jak co roku wesprzeć Zakład Leczniczo-Opiekuńczy w Piszkowicach.
Podczas tegorocznej edycji festiwalu, licytacja odbędzie się w formie licytacji w mediach społecznościowych. W rozmowie z Olgą Słoniną - Tamul- dowiedzieliśmy się, że do zgarnięcia będą naprawdę fantastyczne gifty m.in od Justyny Kowalczyk Olgi Tokarczuk czy Piotra Pustelnika
W poniedziałek 13 lipca wieczorem- na stronie DFBG na Facebooku, zostanie udostępniony post ze zdjęciami fantów. Każdy z Was będzie miał możliwość wylicytowania. Licytacja będzie się odbywała w komentarzach pod zdjęciem i potrwa do niedzieli 19 lipca.  Zwycięzcę licytacji ogłosimy w poniedziałek 20 lipca- dodają organizatorzy. 
źródło: DFBG/ Olga Słonina- Tamul

Publikowanie komentarza

0 Komentarze