Licytacja pakietów startowych na Chudego Wawrzyńca! Pomóż i pobiegnij.

Pomaganie przez bieganie! Wylicytuj pakiet startowy na Chudego Wawrzyńca! Daj coś od siebie! Pakiety biegowe na ten bieg skończyły się już w styczniu. To ostania szansa, a przy Tym możesz pomóc! 


Chudy Wawrzyniec odbędzie się na dystansach 50, 80 i 100km w Beskidzie Żywieckim. Zawody będą trwały cztery dni -8, 9 i 15,16 sierpnia, start będzie indywidualny ze względu na trwającą pandemię. Szczegółowe informacje na temat tego ultramaratonu znajdziesz TUTAJ


Do pomagania zostały zaangażowane: Fundacja Braci Golec (licytacja się zakończyła), Żywiecka Fundacja Rozwoju oraz Czyste Beskidy. Nie czekaj! Masz mało czasu do zakończenia akcji!
Na czym to wszystko polega?


1. Żywiecka Fundacja Rozwoju - Do wylicytowania jest pięć pakietów startowych. Kwota wywoławcza to 169zł. Licytacja odbywa się na stronie TUTAJ  , w komentarzach pod tematycznym postem i trwa do soboty 11 lipca do godziny 20:00. Wpłaty zostaną przeznaczone na cele statuowe Żywieckiej Fundacji Rozwoju, która m.in. realizuje konkurs grantowy ''Działaj lokalnie'' oraz jest pomysłodawcą ''Stypendium z pasją''. 


2. Czyste Beskidy - Kto nie zna tej organizacji? Tutaj zasady nieco się różnią. Aby kupić pakiet startowy za 169zł  musisz: zebrać worek śmieci np. w lesie, obok drogi; nagrać filmik, w którym pokażesz zebrane śmieci; wrzucić ten filmik na swój profil na Facebooku i w opisie zamieścić dwa hasztagi, czyli #wspieramCzysteBeskidy oraz #ChudyWawrzyniec), wysłać wiadomość na profil Czyste Beskidy z linkiem do filmu. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na organizację wrześniowego Czyste Beskidy Festiwal.  Akcja trwa do 12 lipca do godziny 20:00. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ
Publikowanie komentarza

0 Komentarze