Maciej Rogala zdobywał Czantorię przez 24 godziny!

Pisaliśmy na naszym portalu o akcji jaką przeprowadziła grupa biegowa Yno Ultra z Maćkiem Rogalą w roli głównej. Ultramaratończyk zdobywał Czantorię wbiegając i zbiegając przez 24 godziny- wszystko po to żeby wesprzeć finansowo małego "ultrasa" Wojtusia.

Maciej wystartował w sobotę równo o godzinie 9:00. Wybiegając kilometry dla małego Wojtusia, zdobył czantorię wiele razy. Nie przeszkodziła mu fatalna pogoda, ulewny deszcz i fatalne warunki na szlaku! 

Do akcji włączyło się wielu biegaczy. Łącznie wybiegali dla Wojtusia ponad 1670 kilometrów! Oznacza to, że sponsorzy, którzy postanowili się przyłączyć do akcji (firma KAMIR art & Desing, Centrum Malarskie DULUX w Rybniku) zamienią przebiegnięte kilometry na złotówki, które powędrują na konto Wojtka w Fundacji "Serca dla Maluszka"

Każdy może wesprzeć małego "ultrasa" Wojtusia- szczegóły dostępne są w linku poniżej: https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/wojciech-bartkow.html?fbclid=IwAR36iob6pkAeY0vvJ3O6s-P6kyNbn-xGUYz3lvSmHUyysLND3AfrQkE8S_IPublikowanie komentarza

0 Komentarze