Tegoroczny POGROM WICHRA- ODWOŁANY

POGROM WICHRA, to wyjątkowe wydarzenie biegowe, które na stałe wpisało się w kalendarz oleśnickich imprez biegowych. Do Oleśnicy przyjeżdżali miłośnicy ekstremalnych biegów błotnych z przeszkodami z różnych zakątków nie tylko Polski, ale też świata!

Niestety nie mamy dobrych wiadomości! Ostatnia, dziesiąta edycja POGROMU WICHRA nie odbędzie się w tym roku! Nasz portal porozmawiał na ten temat z pomysłodawcą i zarazem organizatorem tego wyjątkowego biegu błotnego.

Sławek! Dla redakcji naszego portalu jak i z pewnością dla wszystkich sympatyków POGROMU WICHRA informacja o tym, że w tym roku nie odbędzie się ostatnia edycja biegu, to nie jest dobra informacja. Dlaczego?

Jesteśmy po wielu spotkaniach i rozmowach z władzami miasta, województwa, przedstawicielami sanepidu, naszymi partnerami oraz ludźmi zaangażowanymi w organizację. Wypracowaliśmy wspólne stanowisko dotyczące organizacji tegorocznej edycji POGROMU. W związku z istniejącymi obostrzeniami zdecydowaliśmy przenieść błotne zmagania. Mamy świadomość, iż planowane są łagodzenia restrykcji, jednak z rozmachem na jaki zasłużyła jubileuszowa a zarazem ostatnia edycja biegu, nie jesteśmy w stanie jej przeprowadzić w tym roku.

Rozumiemy Cię doskonale. Wielu naszych znajomych, organizatorów imprez biegowych musiało podjąć podobną decyzję, ale co dalej? Czy zobaczymy się za rok podczas jubileuszowej edycji?

Tak jak wcześniej wspomniałem przenosimy imprezę przyszły rok. Będzie to 19 CZERWCA 2021 roku. Mam nadzieję, że zrobimy edycję z wielkim przytupem!

Kilka słów dla sympatyków POGROMU WICHRA

Drodzy zawodnicy myślę, że dobrą stroną tej decyzji jest to, że macie prawie cały rok na przygotowania, a ja mam czas na wymyślenie nowych dziwnych przeszkód dla Was.Publikowanie komentarza

0 Komentarze