Wybierasz się na wakacje do Świnoujścia? Biegacze Świnoujście zdradzają gdzie możesz zrobić trening crossowy.

Jedziesz na wakacje do Świnoujścia? Na miejscu czeka na Ciebie grupa biegowa Biegacze Świnoujście! Oprócz treningu brzegiem morza warto wybrać się na tamtejszy cross. Oto szczegóły.

Świnoujście to jedyne miasto w Polsce położone na trzech dużych wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór. Każda z tych wysp oferuje coś innego.

Wyspa Wolin, jest największą wyspą w Polsce. To właśnie tutaj znajduje się część przemysłowa Świnoujścia. Na wyspie Uznam natomiast- tętni życie mieszkańców oraz turystyka. To właśnie tutaj znajdują się wszystkie atrakcje, ale również najpiękniejsze ścieżki biegowe. To właśnie na wyspie Uznam grupa biegowa "Biegacze Świnoujście" organizuje treningi
  • wtorki i czwartki - godzina 18:30
  • niedziela godzina - 8:00
  • środa godzina - 19:00
Może trudno w to uwierzyć, ale wybierając się jeden z treningów z Biegacze Świnoujście, oprócz wymarzonego treningu brzegiem morza, można również zasmakować biegu na Słowiańską Górę- jest to największe zniesienie Świnoujścia tuż przy pasie granicznym z Niemcami. Idealne wręcz na trening crossowy!
Słowiańska Góra to miejsce, skąd widok zapiera dech w piersiach. Morenowe wzgórza, a na nich świerki, jodły, buki, klony, brzozy omszałe, mchy i paprocie, konwalie i kaczeńcem, a do tego ptasi koncert, miarowe kukanie kukułki, dzięcioł pukający w korę i koncertowanie kosa.
Urokliwe miejsce. Wytchnienie, cisza i ukojenie dla oczu. W okolicy rozlewiska i przyroda nie zmącona ludzką ingerencją. Konary drzew poukładane w przecudne obrazy. 
źródło: https://bialczynski.p / Biegacze Świnoujście
foto: Biegacze Świnoujście

Publikowanie komentarza

0 Komentarze