1 Memoriał Władysława Kiryka i 20. Memoriał Edwarda Listosa. WYNIKI

W sobotę 22 sierpnia w Oleśnicy, odbył się 1 Memoriał Władysława Kiryka i 20 Memoriał Edwarda Listosa. Udział w wydarzeniu wzięło wielu utytułowanych sportowców, wielokrotni medaliści oraz przedstawiciele kadry narodowej.  

foto: Andrzej Szczot

W biegu na 200 metrów pań Justyna Święty-Ersetic z czasem 24.16 pokonała Małgorzatę Hołub-Kowalik (24.52). W rywalizacji panów najszybszy był były mistrz Europy do lat 23 na tym dystansie Karol Zalewski (21.52). Drugie i trzecie miejsce podium dopełnili Łukasz Krawczuk (21.52) i Jakub Krzewina (21.89). 

Najlepszy w biegu na 600 metrów był Mateusz Borkowski (1:18.04). Świetną dyspozycję utrzymuje 17-letni Krzysztof Różnicki. W Oleśnicy był drugi na 600 metrów, a czas 1:18.06 daje mi prowadzenie w tabelach światowych w kategoriach U18 oraz U20- informuje Polski Związek Lekkiej Atletyki. 

Bieg 300m pł kobiet:

  1. 5 128 Joanna LINKIEWICZ 90-05-02 KS AZS AWF Wrocław (Wojsko Polskie)(DS) 40.99
  2. 6 127 Natalia SZMYD 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław(DS) 49.25
  3. 3 124 Zuzanna ZIOBER 06-04-01 MKS Piast Głogów(DS) 50.20
  4. 4 125 Julia CYMBALISTA 06-05-28 LKLA Krokus Astromal Leszno(WP) 50.25
  5. 2 126 Julia MIRECKA 06-06-04 LLKS Osowa Sień(LB) 51.19
Bieg 300m pł mężczyzn:
  1. 5 228 Patryk DOBEK 94-02-13 MKL Szczecin (Wojsko Polskie)(ZP) 36.40
  2. 6 232 Patryk PAWŁOWSKI 97-09-12 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 38.1
  3. 4 233 Kacper SOBCZAK 00-09-27 KS AZS AWF Wrocław(DS) 38.93
  4. 2 229 Bartosz GEREGA 04-09-19 MKS Piast Głogów(DS) 42.94
  5. 3 230 Andrzej JÓZEŃKÓW 02-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław(DS) 43.86
  6. 1 231 Hubert OSCINSKI 03-07-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 45.77
Bieg 3/3 600m mężczyzn:
  1. 1 17 Cyprian ADAMCIO 03-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp.(WP) 1:22.38
  2. 8 162 Wojciech KOROŚ 02-05-05 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:24.63
  3. 3 19 Konrad RYMUT 03-07-21 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:24.67
  4. 5 243 Igor JARMUNDOWICZ 05-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka(LD) 1:30.66
  5. 6 165 Jakub LIBURA 02-10-31 MKS Siechnice(DS) 1:33.71
  6. 7 161 Franciszek JEWTUSZEK 06-03-31 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:40.70
  7. 4 20 Karol PAWELCZAK 00-01-20 MKS Siechnice(DS) 1:42.19
  8. 2 18 Dawid DRZAZGA 05-08-11 LKS Omega Kleszczów(LD) DNS
Bieg 2/3 600m mężczyzn:
  1. 1 6 Adam PIECZKA 96-06-06 AZS-AWF Katowice(SL) 1:24.95
  2. 3 11 Patryk JAKUBIK 01-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:25.45
  3. 5 13 Nikodem JACHEĆ 04-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg(OP) 1:26.04
  4. 4 12 Mateusz FRANCZAK 04-03-18 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:27.19
  5. 7 15 Piotr BAGIŃSKI 05-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 1:29.26
  6. 8 16 Tomasz SZCZEPAŃSKI 03-02-03 LZS KL Kotwica Brzeg(OP) 1:30.49
Bieg 1/3 600m mężczyzn:
  1. 6 1 Mateusz BORKOWSKI 97-04-02 RKS Łódź (Wojsko Polskie)(LD) 1:18.04
  2. 4 5 Krzysztof RÓŻNICKI 03-08-29 GKS Cartusia Kartuzy(PM) 1:18.06
  3. 1 2 Michał ROZMYS 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (Wojsko Polskie)(ZP) 1:18.29
  4. 2 3 Szymon ŻYWKO 99-04-12 AZS UMCS Lublin(LU) 1:20.36
  5. 7 163 Grzegorz PETRUSIEWICZ 96-05-16 AZS Łódź(LD) 1:21.20
  6. 11 9 Oliwier MUTWIL 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa(SL) 1:21.98
  7. 9 7 Daniel DOMINIAK 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna(DS) 1:22.66
  8. 5 10 Mikołaj PIWOŃSKI 04-08-17 MKL Toruń(KP) 1:23.26
  9. 10 160 Arkadiusz POŁCZYK 01-12-15 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:28.80
Bieg 1/3 200m kobiet:
  1. 5 67 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC 92-12-03 AZS-AWF Katowice (Wojsko Polskie)(SL) 24.16
  2. 4 66 Małgorzata HOŁUB-KOWALIK 92-10-30 AZS UMCS Lublin (Wojsko Polskie)(LU) 24.52
  3. 6 69 Adriana GĄSIOR 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra(DS) 24.85
  4. 3 70 Natalia WIDAWSKA 99-12-15 KS AZS AWF Wrocław(DS) 25.41
  5. 2 71 Lidia KOŁODZIEJCZYK 00-06-23 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 26.09
  6. 1 83 Sofia ENNAOUI 95-08-30 AZS UMCS Lublin (Wojsko Polskie)(LU) 26.49
Bieg 1/4 200m mężczyzn:
  1. 4 159 Karol ZALEWSKI 93-08-07 AZS-AWF Katowice(SL) 21.52
  2. 5 144 Łukasz KRAWCZUK 89-06-15 WKS Śląsk Wrocław (Wojsko Polskie)(DS) 21.52
  3. 6 146 Jakub KRZEWINA 89-10-10 WKS Śląsk Wrocław (Wojsko Polskie)(DS) 21.89
  4. 3 153 Mateusz RZEŹNICZAK 98-07-23 RKS Łódź(LD) 22.07
  5. 2 158 Patryk WYKROTA 00-11-13 OŚ AZS Poznań(WP) DNS
Bieg 2/2 1500m kobiet:
  1. 15 111 Anna BAŃKOWSKA 90-03-31 KS Podlasie Białystok (Wojsko Polskie)(PD) 4:34.91
  2. 14 102 Paulina RĘBACZ 04-04-15 KS Żeglina Sieradz(LD) 4:41.59
  3. 11 98 Anna SYDORCHUK 02-03-13 Kraków Athletics Team(MA) 4:42.55
  4. 13 96 Katarzyna SERAFIN 02-09-09 Kraków Athletics Team(MA) 4:43.18
  5. 6 91 Julia SIKORA 03-02-22 SSMKS Parasol Wrocław(DS) 4:46.46
  6. 4 103 Paulina SZYMCZAK 00-09-13 AZS Łódź(LD) 4:50.91
  7. 12 87 Martyna SĘCZEK 04-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka(LD) 4:52.46
  8. 5 100 Patrycja BIELECKA 03-10-28 MKL Jarocin(WP) 4:53.73
  9. 10 101 Karolina BIELECKA 03-10-28 MKL Jarocin(WP) 4:55.00
  10. 2 113 Martyna KRAWCZYŃSKA 04-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 4:55.30
  11. 7 90 Monika BEREŻNICKA 00-11-01 KS AZS AWF Wrocław(DS) 4:58.87
  12. 3 86 Urszula KRUPA 04-02-10 KL Ziemia Kłodzka(DS) 5:01.48
  13. 1 94 Kamila AUGUSTINIOK 06-01-10 MKS-MOSM Bytom(SL) 5:06.48
  14. 8 112 Julia KURAS 01-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) DNS
  15. 9 95 Anna ŚLESZYCKA 98-12-11 RKS Łódź(LD) DNS
Bieg 2/2 1500m mężczyzn:
  1. 14 193 Henryk WARZECHA 96-07-17 KS AZS AWF Kraków(MA) 3:59.84
  2. 3 194 Robert WIATRZYK 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski(LU) 4:01.80
  3. 1 185 Paweł RAPTA 00-12-18 Kraków Athletics Team(MA) 4:01.88
  4. 13 170 Jakub CZYŻEWSKI 01-03-31 RKS Łódź(LD) 4:01.99
  5. 11 190 Patryk SZMIT 03-02-28 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 4:04.22
  6. 4 181 Arkadiusz MARUSZEWSKI 98-08-29 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 4:04.91
  7. 6 178 Robert KULESZA 99-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp.(WP) 4:04.99
  8. 8 198 Paweł ZABAGŁO 02-02-15 Kraków Athletics Team(MA) 4:08.85
  9. 9 196 Stanisław WITKOWSKI 02-04-29 MKS-MOSM Bytom(SL) 4:10.12
  10. 7 172 Bartłomiej FOLGA 03-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 4:10.35
  11. 5 176 Bartosz KUCHARSKI 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno(MZ) 4:11.23
  12. 2 182 Kamil MŁYNARZ 90-03-09 SKB Kraśnik(LU) 4:11.93
  13. 12 192 Jakub UŁAŃSKI 04-05-23 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 4:32.69
  14. 10 180 Adam MAJEWSKI 04-03-06 SSMKS Parasol Wrocław(DS) DNF
Bieg 1/2 800m kobiet:
  1. 4 21 Angelika CICHOCKA 88-03-15 SKLA Sopot (Wojsko Polskie)(PM) 2:04.28
  2. 5 25 Joanna BEKUS 97-11-06 OŚ AZS Poznań(WP) 2:06.62
  3. 3 23 Katarzyna CHRYCZYK 95-05-30 KS AZS AWF Kraków(MA) 2:07.05
  4. 2 29 Aleksandra PŁOCIŃSKA 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno(MZ) 2:09.55
  5. 8 27 Marta TOPP 97-02-13 KS Wejher Wejherowo(PM) 2:11.32
  6. 1 30 Karolina PORĘBSKA 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec(SL) 2:11.38
  7. 11 28 Oliwia SOWA 01-01-16 MLUKS Tarnów(MA) 2:12.74
  8. 9 31 Julita MANIECKA 02-08-15 KS Hanza Goleniów(ZP) 2:13.89
  9. 10 34 Julia JAGUŚCIK 03-12-16 RKS Łódź(LD) 2:16.19
  10. 6 103 Katarzyna PIECHOWICZ 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 2:17.26
  11. 7 26 Justyna JELSKA 99-08-20 KS Podlasie Białystok(PD) DNF
  12. 12 22 Anna PÓLKOWSKA 96-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk(PM) DNF
Bieg 2/2 800m kobiet:
  1. 4 32 Maria HOFMAN 99-07-03 OŚ AZS Poznań(WP) 2:18.04
  2. 3 33 Milena GIERACH 00-04-24 LKS Omega Kleszczów(LD) 2:19.34
  3. 5 36 Aleksandra WIŚNIEWSKA 04-09-29 SSMKS Parasol Wrocław(DS) 2:19.59
  4. 7 38 Wiktoria LEWANDOWSKA 04-09-03 KS Żeglina Sieradz(LD) 2:19.59
  5. 6 37 Ewa NAJDEK 98-09-19 MKS Siechnice(DS) 2:22.05
  6. 8 40 Vanessa GALUCH 03-09-23 MKS-MOSM Bytom(SL) 2:23.04
  7. 2 35 Zofia MORSZNER 03-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo(WP) 2:23.63
  8. 1 39 Julianna MULTAN 04-12-31 SRS Kondycja Piaseczno(MZ) 2:24.72
Bieg 1/1 600m dziewcząt:
  1. 5 13 Anna CHOMIK 06-04-26 MKS Piast Głogów(DS) 1:48.14
  2. 6 132 Maja MARCINIAK 06-06-25 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:50.25
  3. 7 55 Gabriela BIEGAŃSKA 05-04-19 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:59.40
  4. 2 27 Natalia TRACZ 09-07-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 2:09.69
  5. 1 14 Natasza KRZAK 10-01-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 2:14.27
Bieg 1/1 600m chłopców:
  1. 1 93 Jakub KASPRYSZYN 05-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:36.16
  2. 2 94 Kubert KŁECZEK 06-01-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:37.37
  3. 4 177 Alan SZPYRKA 06-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:38.22
  4. 7 182 Dawid KUŁEK 07-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 1:40.85
  5. 3 14 Dominik WALOSZCZYK 05-06-30 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 1:45.31
Bieg 3/3 200m kobiet:
  1. 4 77 Klaudia WALIDUDA 03-01-29 LZS KL Kotwica Brzeg(OP) 27.27
  2. 3 80 Wiktoria WIKA 02-07-21 KS Żeglina Sieradz(LD) 27.87
  3. 1 81 Nadia NOWAK 04-03-24 WLKS Wrocław(DS) 27.9
  4. 2 82 Nadia URYSZ 03-06-24 WLKS Wrocław(DS) 28.32
Bieg 4/4 200m mężczyzn:
  1. 3 157 Piotr TOMALAK 01-03-10 LKS Orkan Ostrzeszów(WP) 22.93
  2. 4 150 Mikołaj NAWROT 00-02-05 OŚ AZS Poznań(WP) 23.21
  3. 6 137 Beniamin CZOŁNOWSKI 04-10-18 RKS Łódź(LD) 23.21
  4. 2 156 Piotr SZUMOWSKI 04-02-07 MKL 12 Jelenia Góra(DS) 23.66
Bieg 3/4 200m mężczyzn:
  1. 3 138 Paweł DĄBROWSKI 03-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 22.57
  2. 4 151 Patryk PAWŁOWSKI 97-09-12 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 22.70
  3. 6 140 Szymon GRZEGORZEWSKI 02-02-26 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 22.74
  4. 5 152 Jakub PĘDZIWIATR 99-09-11 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 22.7
  5. 2 155 Mariusz SOKOŁOWSKI 01-08-05 MKL 12 Jelenia Góra(DS) 23.32
  6. 1 142 Miłosz JARZĄB 99-05-21 KS AZS AWF Wrocław(DS) 23.96
Bieg 2/4 200 mężczyzn:
  1. 6 154 Bartosz SIENKIEWICZ 01-01-19 MKL Jarocin(WP) 22.41
  2. 2 141 Tomasz JANKOWSKI 99-07-05 KS AZS AWF Wrocław(DS) 22.56
  3. 4 139 Jarosław GOŁĄB 00-03-15 ULKS MOSiR Sieradz(LD) 22.69
Bieg 2/3 200 kobiet:
  1. 4 244 Krystsina RADZIVANIUK 94-04-25 BELARUS 25.18
  2. 5 72 Anna SZYMKOWICZ 98-04-14 KS AZS AWF Wrocław(DS) 25.98
  3. 3 73 Maja ŁYSKOWKA 04-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 26.23
  4. 6 74 Anna STAŚKOWIAK 03-08-10 MKS Juvenia Puszczykowo(WP) 26.85
Bieg 1/2 1500m mężczyzn:
  1. 13 179 Robert KULIK 02-01-25 MLKS Echo Twardogóra(DS) 3:49.40
  2. 8 197 Maciej WYDERKA 02-07-29 MKS-MOSM Bytom(SL) 3:49.54
  3. 3 167 Dariusz BORATYŃSKI 97-09-26 KS AZS AWF Wrocław(DS) 3:49.70
  4. 14 195 Aleksander WIĄCEK 00-07-02 OKS Start Otwock(MZ) 3:49.92
  5. 4 169 Mikołaj CZERONEK 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław(DS) 3:50.70
  6. 11 187 Kacper SKIBIAK 00-02-20 KS SMS Szklarska Poręba(DS) 3:51.70
  7. 10 174 Grzegorz KOSTYCZ 96-11-13 KS AZS AWF Kraków(MA) 3:52.47
  8. 6 166 Maciej BIELSKI 99-04-02 KS AZS AWF Kraków(MA) 3:53.08
  9. 16 188 Patryk STYPUŁKOWSKI 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki(LD) 3:53.28
  10. 2 189 Jakub SZKUDLAREK 01-01-17 RKS Łódź(LD) 3:53.72
  11. 9 168 Maciej BUDZIŃSKI 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka(LD) 3:53
  12. 7 171 Szymon DOBAJ 95-09-19 Kraków Athletics Team(MA) 3:55.60
  13. 5 173 Mateusz KACZMAREK 96-03-19 BKS Bydgoszcz(KP) 3:58.16
  14. 18 191 Wiktor SZYNAKA 01-01-08 MKL Toruń(KP) 3:58.96
  15. 12 186 Adrian ROMBERG 03-04-21 MKS-MOSM Bytom(SL) 3:59.09
  16. 17 184 Michał PYTEL 02-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 4:00.36
  17. 15 175 Andrzej KOWALCZYK 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów(MA) 4:01.62
Bieg 1/2 1500m kobiet:
  1. 14 97 Sylwia INDEKA 97-06-19 LKS Pszczyna(SL) 4:19.49
  2. 16 24 Magdalena NITYCHORUK 92-10-24 GKS Piast Gliwice(SL) 4:20.07
  3. 9 108 Aleksandra BRZEZIŃSKA 91-07-30 MKL Toruń (Wojsko Polskie)(KP) 4:20.38
  4. 7 105 Izabela TRZASKALSKA 88-01-09 AZS UMCS Lublin (Wojsko Polskie)(LU) 4:25.12
  5. 11 107 Mariola STASIEWICZ 93-11-16 MKS Żak Biała Podlaska(LU) 4:25.61
  6. 12 89 Aleksandra LISOWSKA 90-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (Wojsko Polskie)(WN) 4:28.02
  7. 15 114 Sandra MICHALAK 87-04-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 4:29.77
  8. 13 115 Justyna KORYTKOWSKA 86-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża(PD) 4:31.79
  9. 4 88 Magdalena CIOŁAK 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka(LD) 4:31.95
  10. 3 109 Anna KAPUSTKA 02-02-20 niestowarzyszona(...) 4:34.12
  11. 6 93 Alicja WÓJCIK 03-06-23 MKS-MOSM Bytom(SL) 4:35.76
  12. 5 110 Marta Alexandra CHYLIŃSKI 86-10-01 KS AZS AWF Wrocław(DS) 4:37.18
  13. 2 92 Adrianna JABŁOŃSKA 00-07-11 KS AZS AWF Wrocław(DS) 4:42.60
  14. 10 104 Patrycja SUCHOWIECKA 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska(SL) 4:44.37
  15. 1 99 Wiktoria PRZĄDKA 03-06-12 LKS Pszczyna(SL) 4:46.62
Bieg 1/1 3000m mężczyzn:
  1. 12 41 Szymon KULKA 93-06-22 WKS Grunwald Poznań (Wojsko Polskie)(WP) 8:11.64
  2. 9 46 Kamil KARBOWIAK 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg (Wojsko Polskie)(OP) 8:18.42
  3. 8 48 Nikodem DWORCZAK 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo(WP) 8:27.00
  4. 13 42 Arkadiusz GARDZIELEWSKI 86-06-12 WKS Śląsk Wrocław (Wojsko Polskie)(DS) 8:28.51
  5. 10 45 Błażej BRZEZIŃSKI 87-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Wojsko Polskie) 8:32.94
  6. 7 49 Krystian ZDROJEWSKI 98-10-09 MKL Jarocin(WP) 8:48.70
  7. 1 56 Jakub GORZELAŃCZYK 91-01-23 MKS Siechnice(DS) 8:57.89
  8. 6 50 Filip JANAS 04-08-13 SSMKS Parasol Wrocław(DS) 9:05.23
  9. 3 55 Łukasz MARCJANEK 89-06-02 KL Ziemia Kłodzka(DS) 9:20.62
  10. 5 51 Jakub LEWANDOWSKI 01-06-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław(DS) 9:26.19
  11. 4 52 Marek STASIK 97-03-12 MKS Siechnice(DS) 9:56.75
Bieg 1/1 2000m przeszkody kobiet:
  1. 6 135 Patrycja KAPAŁA 97-03-26 AZS-AWF Katowice(SL) 6:34.98
  2. 7 130 Milena PYKA 00-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec(SL) 6:56.75
  3. 5 133 Julia PAWEŁCZYK 02-03-26 MKL Jarocin(WP) 7:07.41
  4. 2 131 Anna ŚLESZYCKA 98-12-11 RKS Łódź(LD) 7:14.50
  5. 4 129 Karolina KWAPISZ 00-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec(SL) 7:24.58
  6. 1 132 Natalia KOWALIK 01-10-06 MKL Szczecinek(ZP) 7:31.34
  7. 3 134 Katarzyna PÓŁROLNICZAK 02-12-13 MKL Jarocin(WP) 7:53.96
Bieg 1/1 2000m przeszkody mężczyzn:
  1. 8 242 Szymon TOPOLNICKI 94-02-04 AZS-AWF Katowice(SL) 5:48.08
  2. 9 239 Adam KOŁODZIEJ 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz(SK) 5:52.93
  3. 5 234 Mateusz CHYLIŃSKI 95-05-22 Kraków Athletics Team(MA) 6:00.75
  4. 6 235 Marcin CIEPŁAK 91-01-30 TL ROW Rybnik(SL) 6:02.09
  5. 7 238 Jędrzej HASIURA 97-03-13 RKS Łódź(LD) 6:07.35
  6. 1 241 Dominik TABOR 95-04-24 Kraków Athletics Team(MA) 6:18.88
  7. 4 240 Patryk PORĘBSKI 01-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica(DS) 6:35.38

źródło: PZLA.pl

Publikowanie komentarza

0 Komentarze