25 Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady już od 11 września w Lądku

25 Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady odbędzie się 11 września i potrwa przez kolejne dni. 


Od 11 września miłośnicy gór, będą mieli okazję obejrzeć 17 premier filmowych, wybrać się na wspólne wyprawy, wziąć udział we wspinaczce czy wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach.

Główna część Festiwalu z czwartku na niedzielę, odbędzie się w terminie 17-20 września. Wtedy czasem dziesięć rzeczy będzie się działo jednocześnie- informują w wydarzeniu na Facebooku organizatorzy. Wtedy też odbędzie się koncert 25-lecia i wszystkie najważniejsze gale rozdania nagród.

Wydarzenia zaczyna się w piątek 11 września, a w pierwszy weekend uczestnicy Festiwalu będą mogli obejrzeć filmy konkursowe:

Tak, aby można się było nimi nasycić, nie martwiąc się jednocześnie, że umyka nam ciekawe spotkanie lub warsztat- czytamy w komunikacie.

Od poniedziałku do niedzieli (14-20 września,) w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych, organizowane będą wyjątkowe, unikatowe warsztaty wspinaczkowe, drytoolingowe, rowerowe i jaskiniowe, odkrywające możliwości Lądka-Zdroju i okolic. Będzie to niesamowita okazja do spróbowania lub szlifowania swoich umiejętności pod okiem doskonałych instruktorów i górskich gwiazd.

Od godzin popołudniowych do wieczora każdego dnia, na uczestników Festiwalu będzie czekała filmowa uczta – najlepsze filmy minionych 25 lat, często z komentarzem autorów i/lub aktorów.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: Tutaj

Zobacz program Festiwalu: Tutaj

Karnety: Tutaj

źródło: facebook

Publikowanie komentarza

0 Komentarze