Biegaczko, celebruj swoją kobiecość


Jesteśmy biegaczkami, każda z nas jest wyjątkowa, inna. Mamy różne poglądy i dewizy życiowe. Mimo tych wszystkich różnic łączy nas to, że jesteśmy grupą biegających kobiet.

Kiedyś myślałam, że jako kobieta mam  dużo mniejsze możliwości niż mężczyźni, tak bardzo się myliłam! Powinnyśmy być dumne z tego, że jesteśmy reprezentantkami płci pięknej. Możemy zrobić, osiągnąć naprawdę dużo! 

Wywalczyłyśmy możliwość uczestnictwa w zawodach sportowych, skorzystajmy z tego i pokażmy światu jakie jesteśmy silne. Nie bójmy się startować na tych samych zasadach co mężczyźni. Nie jesteśmy od nich gorsze! 

Siła nie wyklucza się z pięknem. Czasem kobietom uprawiającym wydaje się, że brakuje im kobiecości. To nieprawda. Każda z nas ją posiada. Musimy tylko pokochać siebie, w ten sposób wymodelujemy tą cechę i będziemy czuły się o niebo lepiej ze sobą samą i w towarzystwie. 
Kto powiedział, że kobieta nie może mieć umięśnionych nóg i ramion? Kto powiedział, że musimy mieć figurę klepsydry i nogi modelki? Nikt! Same narzucamy sobie źle dobrane ideały, a przez to musimy się z nimi borykać na co dzień. Trzeba wyczyścić sobie głowę z okładkowych wyobrażeń idealnej kobiety, która zresztą nie istnieje. 
Moda się zmienia. Moda jest dla ludzi, a nie ludzie dla mody - zapamiętaj to! 

Kochana, daj sobie po treningu zrelaksować. Kup sobie ten drogi, wymarzony krem, pójdź do spa...Spraw sobie przyjemność, to nie musi dużo kosztować. Dając sobie ją, w końcu siebie pokochasz, potem poczujesz się pewniejsza i będzie ci ze wszystkim łatwiej. Nie zapominaj o tym, że jesteś naturalnie piękna i to piękno pielęgnuj, ciesz się z niego. 

Dbaj o siebie, dla siebie. Bądź dumna z tego, kim jesteś. Uśmiechnij się do siebie, co ci przeszkadza, by tego nie zrobić? 
Publikowanie komentarza

0 Komentarze