Ewa Swoboda w ostatnich latach udowodniła, że jest najszybszą polską lekkoatletką. W rozmowie z PAP powiedziała, że chce wejść do finału biegu na 100 metrów podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku.
Najszybciej polską lekkoatletkę będzie okazja zobaczyć podczas Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy, który odbędzie się 19 sierpnia. Następnie wystartuje Mistrzostwach Polski we Włocławku oraz Memoriałach Janusza Kusocińskiego i Kamili Skolimowskiej.
źródło: msn.com
0 Komentarze
Akceptuję prawo autora do usunięcia opinii zawierającej treści sprzeczne z prawem, wulgarne, naruszające prawa innych osób lub powszechnie przyjęte zasady współżycia społecznego, jak również treści reklamowych i spamu. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy, które są wyłącznie prywatnymi opiniami Użytkowników i nie muszą być zgodne z punktem widzenia autora strony.