Gwiazdy polskiej lekkoatletyki pobiegną na oleśnickim stadionie!

22 sierpnia w Oleśnicy odbędzie 1 Memoriał płk Wiesława Kiryka oraz 20 Memoriał Edwarda Litosa. Na oleśnickim stadionie mają pojawić się gwiazdy polskiej lekkoatletyki.


Jak poinformowało Oleśnica- Nasze Miasto, podczas wydarzenia będzie można zobaczyć największe gwiazdy lekkiej atletyki- między innymi Justynę Święty- Erstić.

Organizatorami wydarzenia, które już niebawem odbędzie się w Oleśnicy jest Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki we Wrocławiu, WKS Oleśniczanka, ATOL Spółka z. o.o oraz Województwo Dolnośląskie, Powiat Oleśnicki i Miasto Oleśnica.


Konkurencje:

  • Memoriałowe: 600m M, 800m K i 3000m M
  • Pozostałe: 200m K i M, 1500m M i K, 300m ppł K i M, 2000m prz K i M, Skok w dal M i K, 3 skok M, wzwyż M, Pchnięcie kulą K i M, Rzut oszczepem K i M
Prawo startu mają zawodnicy minimum z II klasą sportową; po zamknięciu panelu zgłoszeń zostanie
ogłoszona lista dopuszczonych zawodników do startu. Zgłoszenia należy dokonywać poprzez Internetowy System Zawodów dostępny na stronie www.domtel-sport.pl/zgłoszenia/, do dnia 19 sierpnia 2020 (środa). Organizator zastrzega sobie prawo do przyjęcia w pierwszej kolejności zawodników zaproszonych oraz akceptację zawodników zgłoszonych w systemie elektronicznym. 

Potwierdzenie udziału zostanie dokonane do20 sierpnia 2020 (czwartek), do godz. 15.00.

Publikowanie komentarza

0 Komentarze