Plogging na trasie Chudego Wawrzyńca. Weź udział!

Czyste Beskidy razem z ultramaratonem Chudy Wawrzyniec  w najbliższą niedzielę (16.08.2020r.) poprowadzą plogging trasą Małej Rycerzowej! Możesz do nich śmiało dołączyć pojawiając się na Rynku w Rajczy o godzinie 10.00. Plogging to połączenie zbierania śmieci i biegania. 

To świetna inicjatywa, projekt i sposób na spędzenie sierpniowej niedzieli! Powinniśmy wspierać przyrodę i brać udział w zorganizowanych ploggingach. Z pewnością to będzie udany trening (trasa liczy 20km), poznasz nowe osoby i uśmiechniesz się! Nie przejmuj się, jeżeli Twoja kondycja nie pozwala Ci na ciągły bieg przez 20km, możesz maszerować, truchtać, robić to w swoim tempie. 

Warto odwiedzić Beskid Żywiecki i rejon Małej Rycerzowej (1207m.n.p.m) i Wielkiej Rycerzowej (1226m.n.p.m). W okolicy jest wiele przyjaznych schronisk i pól namiotowych, więc możesz przy okazji spędzić noc w górach. Nocą możesz oglądać spadające gwiazdy. Wielka i Mała Rycerzowa to popularne szczyty wśród miłośników astronomii. 

Kto wie... może ta niedziela będzie dla Ciebie początkiem biegania trailowego, czy ploggingu, wielkiej przygody? Nie czekaj! Jedź tam! 

Publikowanie komentarza

0 Komentarze