Pokaż swoją pasję ludziom, których kochasz

Co jest piękniejszego od miłości do drugiego człowieka? Nie wiem... myślę, że nic. Każda miłość wiąże się z radością. A gdyby tak tą radość i szczęście pomnażać? Tylko jak...-WSPÓLNĄ PASJĄ!

Pasja nadaje smaku życiu i świeżego spojrzenia na otaczający nas świat. Gdy sami zamykamy się w naszej pasji i z nikim się nią nie dzielimy, nie ma ona  pełnego wymiaru mocy. 
Ludzie od zawsze łączą się w grupy, bo są wtedy silniejsi, bezpieczniejsi, mądrzejsi. 
Osobie, która wymyśliła koncepcję Biegu Rzeźnika należą się ogromne brawa. Nic tak ludzi nie spaja jak wspólny bieg ultra. 
Z drugim człowiekiem, kochającym to samo co ty, możesz zrobić znacznie więcej. 

Spróbuj zarazić swoją pasją dziewczynę, chłopaka, męża, żonę, dzieci, rodziców. Nie zmuszaj nikogo na siłę, ale przynajmniej z uśmiechem zaproponuj, zachęć, opowiedz im, co daje Ci bieganie. 

Będzie weselej, jeżeli otworzysz się i coś czasem opowiesz bliskim o swoich doświadczeniach sportowych. 

Mam wrażenie, że pary, które łączy wspólna pasja są szczęśliwe - piszę to na podstawie tego, co widzę u znajomych par. Ich relacje wydają się być niezwykle zespolone. Gdy razem się spełniajcie życie zaczyna być bardziej romantyczne, poza tym szybkie tętno i mocne emocje- przy wysiłku fizycznym- sprzyjają zakochiwaniu się. 

Jeżeli robicie coś razem, to nie musisz się tłumaczyć drugiej połówce, a ta niepotrzebnie zamartwiać i stresować. Żyjecie pełnią życia. 

Pokaż osobom, które kochasz swoją pasję! 


Publikowanie komentarza

0 Komentarze